Czarter bez patentu MazuryW swojej rodzinnej ofercie mamy również dla Państwa możliwość czarteru kabinowej łodzi motorowej bez żadnych uprawnień. Na naszych łódkach może spać od 2 do 6-ściu osób. Łódki są przystosowane do codziennego życia, ponieważ wyposażyliśmy je w kuchnie gazowe, lodówki elektryczne, zlewy z czystą wodą, WC, instalacje elektryczne 12 V oraz 220 V, radia, telewizory, a nawet i prysznic z ciepłą wodą.

Do pływania naszymi łódki nie potrzebują Państwo żadnych patentów, ani licencji, ponieważ zgodnie z regulacjami ministerstwa łodzie te nie osiągają konstrukcyjnie prędkości 15 km/h. Do pływania nimi wystarczy szkolenie, które przeprowadzamy pierwszego dnia czarteru.

Więcej informacji związanych z czarterem naszych jachtów, galerie zdjęć, cennik, kalendarz wolnych terminów znajdą Państwo na stronie:

www.wypozyczalnia.mazury.pl

Naszą flotę wyposażyliśmy w motory 10 – 25 KM. Wielkość silnika zależy od wielkości łodzi i jej konstrukcji. Dzięki odpowiednio dobranym jednostkom napędowym nasze jachty mogą bezpiecznie, manewrowo i dynamicznie przemieszczać się po akwenach Wielkich Jezior Mazurskich, rozpoczynając od jeziora Święcajty, niedaleko Węgorzewa, płynąc przez Mamry, Kirsajty (Sztynort), Dargin, Kisajno, wpływając do kanału Łuczańskiego w Giżycku (most obrotowy), dalej na południe przez Niegocin, jezioro Jagodne, aż do Mikołajek, Rynu (zamek w Rynie), czy przez Śniardy do Rucianej Nidy i Pisza. Rejsy średnio trwają pełne tygodnie, aby opłynąć wszystkie jeziora należałoby przeznaczyć na czarter 2-3 tygodnie.

Zapraszamy do rodzinnych czarterów!