Futura 40

Jacht Futura Grand Horizon z flybridge na Mazurach – najlepsza cena za wynajem

Futura 40 to jacht motorowy, który został zaprojektowany z myślą o zapewnieniu najwyższego luksusu i komfortu na wodzie. Jest on produkowany przez stocznię Cobra Yachts w Radomsku. Futura 40 to houseboat, czyli jednostka motorowa o najwyższym standardzie mieszkalnym, ze wszystkimi udogodnieniami na pokładzie.

Houseboat Futura 40 do wynajmu składa się z trzech poziomów – na samej górze jest Flybridge, czyli najpopularniejszy poziom podczas pięknych, słonecznych dni. Jest to pokład znajdujący się na dachu jachtu motorowego, z którego roztacza się niczym nieprzesłonięty widok. Flybridge są zwykle umieszczone na szczycie głównego pokładu i są często używane do zapewnienia niezakłóconego widoku 360 stopni. Dodatkowo jest tam panel sterujący jachtem Futura 40 Grand Horizon cena oraz ławki z oparciami do relaksu.

Dwa pokłady niżej odpowiednio do przechowywania i wypoczynku: czyli kabina z przeszklonym salonem z kanapami, kuchnią oraz główną sterówką + taras rufowy, a także sundeck, czyli pokład na dziobie z leżankami. Pokład najniższy służy do noclegu – mamy tam 3 kabiny dwuosobowe, a do każdej jest dodana niezależna, w pełni wyposażona łazienka. Równie nowoczesny jachtem motorowym, ale o ponad 2 m krótszym, czyli nadającym się dla mniejszej załogi jest Stillo 30.

Dostępne silniki diesel’a na czarter Futura 40 w Giżycku

Jacht Futura 40 Flybridge to nowy projekt luksusowego jachtu motorowego. Łódź jest napędzana różnymi silnikami (moc w zależności od oczekiwań klienta, każda moc jest akceptowalna na szlaku mazurskich jezior):

  • 45 KM – 57 KM – tańszy wariant, dla tych, którzy chcą oszczędzić przy wynajmie jachtu – oszczędność ok 150 PLN / doba (prędkość ok 9 km/h),
  • 80 KM – bardzo mocne jednostki na jezioro, gwarantujące stabilne i bezpieczne pływanie po Mazurach (prędkość ok 11-12 km/h) – przetestowany Futura 40 czarter, sprawdź jacht na naszym portalu www.atrakcje.mazury.pl/futura-40/
  • 150 KM – ta moc wymaga już patentu sternika motorowodnego – model zapewnia już tzw. półślizg jachtu, czy osiągana może być prędkość ok 18 km/h.

Dostawcą każdego silnika jest znana, japońska marka Yanmar, słynąca z niezawodnych silników diesel’a w sektorze marine. Każda łódź Futura 40 ma zamontowane na dziobie i rufie mocne silniki strumieniowe (moc 3 kW) do bezpiecznego cumowania w porcie. Pędnik dziobowy będzie wykorzystywał taką samą moc jak pędnik rufowy, aby zapewnić maksymalną manewrowość podczas dokowania i wypływania z portu, co jest niezbędne dla każdego dużego jachtu motorowego na Mazurach. Osoby, które chciałyby mieć również sporą przestrzeń dla 2 rodzin powinny rozważyć mniejszą jednostkę, czyli Futura 860.

Informacje dodatkowe

Długość

11.40 m

Szerokość

3.50 m

Silnik

80 KM Yanmar

Ilość koi

6 + 2

1,350 

Jeden z największych jachtów motorowych oraz najbardziej popularnych modeli łodzi typu houseboat na Mazurach: Futura 40 Grand Horizon. Ważne cechy:

  • 3 zamykane, osobne koje, każda z osobną łazienką z toaletą oraz prysznicem,
  • bardzo duża, otwarta rufa, służąca jako taras na wodzie + daszek,
  • Flybridge, czyli taras na dachu kabiny + dodatkowe koło sterowe + materace do wypoczynku,
  • silnik 80 KM lub 150 KM (dla tych co mają patent) + mocne silniki strumieniowe.

Czarter jachtu Futura 40 jest możliwy po mailowym kontakcie (zapytaj o cenę Futury 40). Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej listy jachtów motorowych na szlaku Wielkich Jezior Mazurskich.

Kategoria: