Nautika 830

Czarter Nautika 830 na Mazurach – port hotelu Ognisty Ptak w Ogonkach, okolice Giżycka

Nautika 830 ze stoczni Delphia z siedzibą w Olecku to prawdziwy hit wśród spacerowych jachtów motorowych o długości do 9 m. Niezmiennie od 2011 roku podbija serca amatorów czarteru jachtów bez patentu. Stanowi najczęstszy wybór dla osób podróżujących w dwie pary lub dla rodzin z nawet czwórką dzieci. Jeżeli mimo wszystko potrzebujemy większego jachtu, prosimy rozważyć naszą Futurę 860.

Prowadzenie jachtu motorowego Nautika 830 czarter sprawia ogromną radość sternikowi. Cichy i oszczędny czterocylindrowy silnik Yamaha 30 KM stanowi serce tej łodzi i to dzięki niemu poruszamy się po szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Dodatkowo na wyposażeniu łodzi znajduje się elektryczny pędnik dziobowy, zasilany osobnym akumulatorem, przy pomocy którego możemy z łatwością przekierowywać dziób łodzi Nautika w prawą bądź lewą stronę, dobijać do bokiem do pomostów, czy korygować kurs łodzi w trakcie manewru portowego.

Przy pomocy silnika zaburtowego Yamaha doładowujemy trzy akumulatory, które znajdziemy na łodzi. Dodatkowo dzięki automatycznej ładowarce, uruchamianej w porcie po podłączeniu się do sieci elektrycznej za pomocą przewodu 220V, możemy także ładować swoje akumulatory oraz możemy korzystać z domowych gniazdek elektrycznych znajdujących się na jachcie. Podłączenie do sieci uruchamia też bojler który grzeję wodę dostarczaną do kranu w messie oraz prysznica w łazience.

Dla osób mniej wymagających lub po prostu dla mniejszej załogi lub osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z wynajmem łodzi na Mazurach proponujemy Lagunę 700.

Jachty motorowe Nautika – czarter bez patentu, dzięki silnikowi Yamaha 30 KM

Jacht motorowy Nautika 830 składa się z 3 części po których poruszamy się na co dzień. Są to :

  • Pokład słoneczny z materacem służącym do wygodnego opalania się, odpoczynku
  • Kokpit z którego operuje sternik jachtu, a także przebywa reszta załogi w czasie rejsu,
  • Pokład wewnętrzny, na którego składają 2 zamykane koje ( każda mieszcząca do 2 osób), zamykana łazienka z WC elektrycznym i prysznicem, przestrzenny kambuz z lodówką, kuchenką, naczyniami, zlewem i licznymi szufladami, oraz messa na której możemy spożywać wcześniej przygotowane posiłki , a którą po złożeniu można wykorzystać jako dodatkowe miejsce do spania dla dwóch osób.

Więcej informacji / zdjęć na temat Nautiki 830 uzyskamy na portalu Atrakcje Mazury: Nautika 830

Pod pokładem jachtu o długości kadłuba 830, załoga może również schronić się od niesprzyjających warunków atmosferycznych, w razie potrzeby włączając ogrzewanie postojowe Webasto zasilane ropą naftową z osobnego zbiornika o pojemności 12 l. Do dyspozycji załogi, do umilenia spędzenia wolnego czasu, zostało zamontowane radio oraz TV z telewizją naziemną.

Informacje dodatkowe

Długość

8.30 m

Szerokość

2.90 m

Ilość koi

6

Silnik

30 KM Yamaha

Original price was: 490 zł.Current price is: 408 zł.

Łódź motorowa Nautika 830 czarter – w pełni wyposażony houseboat do życia na wodzie. Kluczowe cechy:

  • 2 koje zamykane + wspólna mesa (wygodny nocleg dla 6) + toaleta stacjonarna + prysznic,
  • zmodernizowany jacht (nowe materace w kabinie i na kokpicie, nowy namiot bimini),
  • najlepszy napęd – bardzo cicha Yamaha 30 KM.

Rezerwacja online (wybierz datę wynajmu na kalendarzu poniżej i zobacz jaka cena):

FIRST MINUTE: (tylko teraz!) dodatkowe 200 - 400 PLN zniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: kajakowe mazury (prosimy podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: ,