Futura 860

Jacht Futura 860 najlepszy wybór dla 6 osób – najlepsza cena za czarter na Mazurach

Jacht motorowy Futura 860 od stoczni Cobra Yachts miał swój debiut  na mazurskich jeziorach w 2013 r. i z prędkością światła podbił serca wszystkich amatorów i sympatyków Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. Szybko też jednostka ta zasiliła floty wielu firm zajmujących się czarterem jachtów motorowych bez patentu, i trafiła również do naszej firmy, nadając jej nazwę Futura 860 „Miodzio”.

Łódź motorowa Futura 860 czarter jest „konstrukcją matką” dla jachtów Futura 900 oraz Stillo 30, różnica między tymi jednostkami polega na długości trapu rufowego, a w przypadku stillo także i rozmieszczeniu relingów bocznych, szyby na kokpicie i kształcie daszku kokpitowego popularnie zwanego hard topem. Wybierając  się w rejs dzięki Futurze odkryjecie piękno i niepowtarzalność mazurskiego krajobrazu.

Wyposażenie łodzi o długości 860, dostępnej do wynajmu w Węgorzewie lub Giżycku

Futura 860 jest połączeniem ponadczasowego designu z praktycznym rozmieszczeniem i układem pomieszczeń, dając uczucie komfortu i bezpieczeństwa. Łódź ta liczy sobie 8,90 m długości i 3,20m szerokości, 0,60 m zanurzenia i 2 m wysokości w kabinie. Wszystkie te parametry składają się na sporą, łączną powierzchnię użytkową niespotykaną na innych tego typu jachtach do 9 m długości. Mniejszą jednostką, ale równie przestrzenną jest łódź Nautika 830 – bardzo polecana dla 4 osób.

Jacht Futura występuje w różnym układzie pomieszczeń, nasza jednostka posiada trzy, dwu osobowe, osobno zamykane kabiny, osobną łazienkę wraz z WC elektrycznym i prysznicem zasilanym również ciepłą wodą, oraz przestronną mesę z rozkładanym stolikiem. Wszystkie pomieszczenia wykonane zostały z solidnych i eleganckich materiałów dając poczucie luksusu. We wspomnianej wcześniej mesie zainstalowany został panel elektryczny za pomocą, którego uruchamiane są wszystkie urządzenia elektryczne, takie jak chociażby: lodówka, ogrzewanie postojowe Webasto, radio, TV, pompa wody, wskaźniki poziomu poszczególnych cieczy, mnogość światełek w tym oświetlenia LED oraz wiele innych.

Napęd łodzi typu houseboat – ponadczasowy model Futura 860 Mazury

W górnej części pokładu od strony dziobu znajdują się dwa ogromne materace słoneczne  które są w stanie pomieścić nawet 3 osoby. Od rufy, wysoko znajduje się przeszklony, zadaszony kokpit, który w razie niepogody w szybki i łatwy sposób można zamknąć za pomocą bimini, znacznie  przy  tym powiększając przestrzeń życiową w trakcie deszczu. W kokpicie Futura 860 cena, ulokowana został przestronna kanapa wraz z wygodnymi oparciami, dając miejsce od wypoczynku do 5 osób. W kokpicie oczywiście znajduje się fotel sternika, z miejsca tego sternik uruchamia silnik diesla Vetus o mocy 33 KM, który jest bardzo oszczędny (spalanie na poziomie 3,5l/h) i cichy z dużym zapasem mocy.

Kapitan statku Futura 860 Mazury ze swojego wysoko umiejscowionego fotela ma doskonały widok na to co dzieje się wokół łodzi, z tego miejsca uruchamia i operuje sterem strumieniowym o mocy 3kW, tak duży zapas ciągu bardzo ułatwia skręcaniem jachtem w porcie przy dość silnym wietrze i zafalowaniu.

Informacje dodatkowe

Długość

8.60 m

Szerokość

3.20 m

Silnik

33 KM Vetus

Ilość koi

6 + 2

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Futura 860”

Original price was: 570 zł.Current price is: 488 zł.

Jacht motorowy Futura 860 – w pełni wyposażony houseboat do wynajmu. Kluczowe cechy:

  • 3 koje zamykane + wspólna mesa (wygodny nocleg dla 6 + 2 dzieci) + toaleta stacjonarna + prysznic,
  • silnik strumieniowy na dziobie o mocy 3 kW,
  • zmodernizowany jacht (nowe materace w kabinie i na kokpicie, nowy namiot bimini).

Rezerwacja online (wybierz datę czarteru na kalendarzu poniżej i zobacz jaka cena):

FIRST MINUTE: (tylko teraz!) dodatkowe 200 - 400 PLN zniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: kajakowe mazury (prosimy podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: ,