Laguna 700

Jacht motorowy Laguna 700 Cruiser jest jednym z mniejszych houseboatów na Mazurach

Ze względu na swoje wymiary łódź Laguna 700 idealnie nadaje się na pierwszy czarter na Mazurach – łatwo manewruje się nim w porcie oraz wygodnie podchodzi do niewielkich pomostów i plaż. Całkowita długość wynosi ok 7,5 m i jest w stanie pomieścić 4 osoby, natomiast najwygodniej pływa się tą jednostką w 2 osoby albo w kombinacji 2+1.

Wejść na tą łódź motorową bez patentu można od strony rufy, przez obszerny trap, który jednocześnie stanowi osłonę silnika. Gdy łódź przycumowana jest wzdłuż  pomostu, najwygodniejszym sposobem na  dostanie się na pokład jest wejście od strony burty po wczesnym odpięciu pasa zabezpieczającego. Miejsce sternika znajduje się na pokładzie zewnętrznym, sternik jest tam osłonięty szybą z przodu, hard topem z góry, oraz opcjonalnie po rozłożeniu materiałowymi, wodoodpornymi ścianami – chroniącymi załogę przed deszczem bądź wiatrem. Na kokpit składają się również miejsca siedzące wyłożone wygodnymi materacami dla 5 osób, oraz bakisty do przechowywania ekwipunku. Dla klientów szukających mimo wszystko większej przestrzeni bardzo rekomendujemy łódź Nautika 830.

Czarter Laguna w Giżycku oraz Węgorzewie – sprawdź cenę

Pokład wewnętrzny w Lagunie 700 jest otwarty z dodatkowo zamykaną łazienką wyposażoną w WC manualne wraz ze zbiornikiem na nieczystości o pojemności 100 l oraz umywalkę. Miejsce do odpoczynku stanowi koja dziobowa w kształcie trójkąta mogąca zmieścić dwie osoby, koja rufowa znajdująca się za schodkami do zejścia również przystosowana jest do odpoczynku dla dwojga osób. W centralnej łodzi Laguna części umiejscawiana jest kanapa ze stolikiem do spożywania posiłków, a naprzeciwko dinety znajduje się kambuz przeznaczony do przygotowania jedzenia i zmywania naczyń. Kambuz jest wyposażony w lodówkę, kuchenkę, naczynia, zlew z baterią do której dociera świeża woda ze zbiornika, w tym także woda ciepła z bojlera o pojemności 40 l (wszystko w cenie czarteru Laguna 700 w Węgorzewie).

Jednostkę napędową jachtu motorowego czarter Laguna 700 Cruiser stanowi benzynowy silnik Yamahy o mocy 20 KM. Ten oszczędny motor ma zużycie paliwa na poziomie 1,5-2 l/h. Silnik wyposażony jest w zegar poziomu paliwa oraz obrotomierz, dzięki którym sternik ma ciągłą kontrolę nad stanem paliwa z 40 l zbiornika oraz nad dobraniem odpowiednich obrotów silnika zaburtowego do panujących warunków. Łódź została wyposażona również w ster strumieniowy Vetus 1,5 kW, ułatwiający manewrowanie w porcie i kanałach.

Informacje dodatkowe

Długość

7.50 m

Szerokość

2.50 m

Silnik

20 KM Yamaha

Ilość koi

4 + 1

1 opinia dla Laguna 700

  1. 5 z 5

    Monika

    Bardzo fajna łódź na Mazurach jak na pierwszy czarter. Bardzo polecam firmę Kajakowe Mazury, bo mają piękne motorówki i widać, że dają dużo serca w prowadzenie swojej działalności.

Dodaj opinię

Original price was: 360 zł.Current price is: 308 zł.

Łódź motorowa Laguna 700 Cruiser – idealny houseboat na pierwszy czarter. Kluczowe cechy:

  • 2 koje + wspólna mesa (wygodny nocleg dla 4 + dziecko) + toaleta stacjonarna,
  • silnik strumieniowy na dziobie,
  • nowa łódź – nowe meble, materace, urządzenia.

Rezerwacja online (wybierz datę czarteru na kalendarzu poniżej i zobacz jaka cena):

FIRST MINUTE: (tylko teraz!) dodatkowe 200 - 400 PLN zniżki na każdy tygodniowy czarter na hasło: kajakowe mazury (prosimy podać w wiadomości przy wyborze daty na kalendarzu).

Kategorie: ,