Stillo 30

Jacht Stillo 30 polecany na rodzinne wakacje z dziećmi lub dla par i przyjaciół

Jacht motorowy Stillo 30 to komfortowy houseboat z 3 oddzielnymi i zamykanymi kabinami (2 na rufie i 1 na dziobie), każda kabina z podwójnym łóżkiem. Łódź miała swoją europejską premierę w 2017 roku, jako wówczas nowoczesny houseboat, produkcji z Giżycka. Stillo 30, to tak naprawdę przedłużona wersja i unowocześniona, nieskazitelnego jachtu Futura 860. Na łodzi może spędzić urlop maksymalnie nawet 8 osób, ponieważ w środkowej części łodzi motorowej znajduje się rozkładane łóżko podwójne z miejscem dla 2 osób.

Konstrukcja Stilo jest bardzo przemyślana i funkcjonalna, a także ergonomiczna i bezpieczna, co jest kluczowe rozważając wakacje z dziećmi (najbezpieczniejszą jednostką, ponieważ posiadającą najszersze burty do przechodzenia na dziób, jest łódź Nautika 830) oraz dla tych, którzy oczekują więcej komfortu i przestrzeni. Rufowa platforma kąpielowa została wyposażona w prysznic z ciepłą wodą i umożliwia zarówno starszym, jak i młodszym żeglarzom bezpieczną kąpiel w czystej wodzie, jeśli tylko mają na to ochotę.

Wyposażenie Stilo 30 czarter na Mazurach – Giżycko, Węgorzewo, a nawet Mikołajki

Dzięki swojej konstrukcji houseboat Stilo 30 sprawi, że poczujesz się jak na luksusowej łodzi na południu Europy. Houseboat ma bardzo dobre właściwości nautyczne + 2 stery strumieniowe: rufowy i dziobowy, ułatwiające manewry, zwłaszcza niedoświadczonym sternikom. Całość napędzana silnikiem diesel o mocy 45 KM.

Przy słonecznej pogodzie można odpocząć na materacach na dziobie. W kokpicie natomiast mamy wygodną sofę z wystarczającą ilością miejsca dla każdego. Nad kokpitem jest sztywny dach, co gwarantuje komfort zarówno przy złej, deszczowej pogodzie, jak i podczas intensywnego promieniowania słońca.

Więcej na temat wyposażenia jachtu Stillo 30 Mazury:

 • Radio + głośniki w kokpicie i mesie zapewnia dobrą atmosferę podczas rejsu łodzią.
 • Podczas czarteru Stillo 30 na Mazurach baterie jachtu mogą być ładowane w każdym porcie, więc nie musisz się martwić o brak zasilania.
 • W chłodniejsze dni można uruchomić ogrzewanie postojowe.
 • Bojler z gorącą wodą i prysznic w łazience oraz normalna toaleta morska dopełniają uczucie pełnego komfortu na łodzi Stillo 30.
 • W dolnym pokładzie mamy w pełni wyposażoną kuchnię, dwupalnikową kuchenkę gazową, lodówka i zlew.
 • Dodatkowym wyposażeniem jest echosonda wraz z mapą jezior.
 • Dzięki montażowi rowerów, po zacumowaniu w jednej z marin, z łatwością można przeskoczyć zwiedzania okolicy z lądu.

Czarter łodzi Stillo 30 z pewnością będzie jednym z Twoich najlepszych doświadczeń wakacyjnych! Osoby potrzebujące większej przestrzeni powinny rozważyć jacht Futura 40. Houseboaty można wynająć na Mazurach w Giżycku bez patentu (ale wymagane jest doświadczenie).

Informacje dodatkowe

Długość

9.00 m

Szerokość

3.25 m

Silnik

45 KM Vetus

Ilość koi

6 + 2

650 

Ceniony przez wielu żeglarzy ze względu na swoją nowoczesną linię i rozsądną cenę jacht Stillo 30 w najszej ofercie czarteru łodzi Mazury. Ważne cechy:

 • 3 zamykane koje + salon z możliwością noclegu dla 2 osób,
 • 1 łazienka z toaletą oraz prysznicem,
 • duża rufa, zasłonięta dachem + platforma kąpielowa,
 • silnik 45 KM + 2 silniki strumieniowe.

Czarter jachtu Stilo 30 jest możliwy po mailowym kontakcie (zapytaj o cenę Stillo). Zapraszamy do sprawdzenia innych naszych jachtów motorowych na Mazurach – o podobnym komforcie, ale w znacznie lepszej cenie.